Náš A tým mužů o víkendu jako jediný z první čtyřky tabulky 1.A třídy zvítězil a posunul se tak na stejný bodový zisk, jako vedoucí Kravaře !!!!

34. 1:2 J. Chřibek

80. 1:3 T. Hruzík

92. 1:4 A. Hruzík

Průběh zápasu:

Úvodních dvacet minut příliš pohledných akcí nenabídlo, hrálo se spíše v prostorách mezi oběma šestnáctkami. Rozruch přinesla až 25. minuta, kdy si hosté vymodlili penaltu a tu s ledovým klidem proměnil Tomáš Hruzík – 0:1. Domácí mohli vzápětí odpovědět z přímého kopu Šafarčíka, jenže míč zastavilo břevno. A tak opět udeřila na druhé straně Vřesina, když centr Kozelského usměrnil povedenou ránou na zadní tyč Hloušek – 0:2. Naštěstí pro domácí přišlo záhy snížení. Z levé strany centroval Režnar a v malém vápně se důraznou hrou prosadil hlavičkující Chřibek – 1:2.

V druhé půli pokračovaly Hoštice v aktivním napadání a tlačily se do zakončení, leč žádnou větší tutovku si vypracovat nedokázaly. Závěr zápasu rozpoutal velké emoce. Nejprve se pískala po kontroverzním zákroku druhá penalta pro Vřesinu a stoper Tomáš Hruzík i napodruhé zachoval pevné nervy – 1:3. Následně se pískala další penalta, tentokrát pro domácí tým po faulu na Haburu, ovšem Šafarčík přestřelil. A tak si poslední slovo v zápase vzal vřesinský Antonín Hruzík, když svůj rychlý brejk zakončil povedeným lobem na 1:4