Starší přípravka – turnaj ve Staré Bělé

Po 2 porážkách v mistrovských utkáních (na Bazalech s Baníkem a v Hlučínu) jsme se vydali pokusit se naladit opět na vítěznou vlnu na turnaj ve Staré Bělé. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a vzhledem k hracímu systému (každý proti každému) a hrací době (1 x 20 min.) si kluci parádně zahráli. Za chladného rána jsme se rozjížděli pomaleji a inkasovali první branku (proti domácímu týmu), ovšem pak již naši borci zvýšili obrátky a postupně si poradili se všemi soupeři. Nejtěžší zápas jsme absolvovali proti Bosporu Bohumín. Vzhledem k tomu, že se zápas odehrával na hřišti, vzdálenějším od tribuny, přesunuly se oba početné fanouškovské tábory těsně ke hřišti, promíchány mezi sebou. Zápas tak byl vyhrocen na hřišti i v hledišti a pokyny trenérů byly zbytečné, jelikož přeřvat fanoušky bylo nemožné 🙂  V tomto zápase nás perfektně v brance podržel Michal Nekoranec a v závěru jsme tak strhli vítězství na naši stranu.
Všichni kluci zaslouží za celý turnaj pochvalu za nasazení a nadšení a náš kanonýr Jonáš Kristofory za skvělou produktivitu ve všech zápasech.
Z vítězství na turnaji máme velkou radost, ovšem přijímáme jej s pokorou, jelikož v naší soutěži nás čekají i těžší soupeři a tak je třeba neustále makat  🙂
Ještě si dovolím poznámku k našim fanouškům, jelikož i ti by si zasloužili zlaté medaile, jednak za hojnou účast a hlavně za neutuchající a slušné fandění. Děkujeme !