Patrik Lamplota: S klukama se na sebe umíme naštvat!

S časovým zpožděním jsem vyzpovídal dalšího člena kádru mladšího dorostu. Tentokrát jde o velkého univerzála a poctivce Patrika Lamplotu, který po celou dobu svého působení nosí v FC Vřesina dres s číslem 4.

Věk: 15

Znamení: Panna

Oslovení: Lampi

Oblíbený klub: Manchester United

Fotbalový vzor: Paul Pogba

Oblíbené jídlo: špagety

Momentálně: zadaný

Raději: brunetky

 

Do Vřesiny jsi přišel jako začínající mladší žák z Poruby. Zalíbilo se ti ve tady hned? Musel sis dlouho zvykat?

Když jsem přišel do Vřesiny, tak jsem si ze začátku musel hodně zvykat na nový kolektiv. Hlavní bylo, abych se s ostatníma klukama nějak sehrál.

Během těch let ve Vřesině jsi hrál snad na všech postech s výjimkou brankáře a všude si byl schopný podat spolehlivý výkon. Kde se na hřišti cítíš ty sám nejlíp?

Tak nejlépe se mi hraje asi na kraji zálohy, ale taky jsem chvilku hrával ve středu záložní řady, protože jsem tam zastupoval zraněného Laryho.

Vzpomeneš si, ze kterého svého zápasu si měl osobně nejlepší pocit? Popiš nám ho trochu.

Tak to je těžká otázka, protože já mám dobrý pocit z každého zápasu, ve kterém podám dobrý výkon a taky když dokážeme společně s klukama zahrát pěkný kombinační fotbal.

S kým si nejvíc rozumíš v kabině? Kdo tě naopak dokáže nejvíc vytočit?

Tak já si myslím, že si takhle rozumím se všema, i když momentálně mám v kabině dobrý vztah s Tomem Mališem. Kdo mě dokáže nejvíc vytočit? (zamyslí se) Tak někdy to bývá Maroš Dunaj, ale to jsou emoce během hry a pak už je to dobrý. Myslím si, že se s klukama na sebe někdy dokážeme naštvat každý navzájem 😀 😀

Letos jsme si fotbalovou sezónu příliš neužili. Jak se těšíš na tu novou po roce zase s klukama ročníku 2006?

Těším se hrozně moc, protože s klukama 2006 jsme byli vždy super sehraná parta jak na hřišti, tak mimo něj a těším se po dlouhé době na to, že si spolu zase zahrajeme pořádný ostrý zápas.

Poslední otázka je trochu na tělo. Kolik visíš do týmové kasy tatranek nebo oříškových Milka čokolád? 😀

Tak to ani sám nevím, protože už to bylo tak dávno, že si na to nepamatuju 🤣. Trenéři by si to radši měli svědomitěji zapisovat 🤣🤣.

Uzavřel král baga mladšího dorostu…