Rapid Muglinov vs. FC Vřesina B – 2:7 (2:2)

Muži B odehráli poslední letošní utkání v Muglinově,kde se předehrávalo jarní kolo.Zápas začal v naší režii.První šanci zahodil dvakrát Vantuch,ale pak dostal míč do běhu Patrik Janita v 8´Vřesina vedla 1:0.Domácí srovnali ve 24´z penalty.Ve 39´šli domácí do vedení po přímém kopu a dorážce.Ve 42´potáhl míč po levé straně Janita a předložil krásně do šestnáctky a Jarda Výšek vyrovnal na 2:2.Druhá půle začala opět lépe pro Vřesinu.Míč opět nezištně zatáhl Janita a přihrávku před branku doklepl do branky v 51´Bohuš Dostálek 2:3.V 65´vyslal prudkou ránu na branku Jarda Výšek a míč skončil u tyče 2:4.V 72´opět zaúřadoval Janita a zblízka se prosadil Dušan Lazový 2:5.V 80´dostal míč do šestnáctky Martin Vantuch a zvýšil na 2:6 a tím se prosadili všichni tři dorostenci.V poslední minutě utkání vystřelil Janita do tyče a Jarda Výšek završil svůj hatrik 2:7.V chladném počasí a na špatném terénu je třeba kluky pochválit za bojovnost.Nejlepším hráčem byl Patrik Janita,který má největší podíl na vysoké výhře.

Sestava:Matula,Hrazděra,Kudela,Blažek,Homola,

Seget,Výšek,T.Hruzík,Janita,Lazový,Dočkálek a Vantuch.

Branky: 42´,65´a 89´Jarda Výšek,8´Patrik Janita,

51´Bohuš Dostálek,72´Dušan Lazový a 80´Martin Vantuch