Lhotka:FC Vřesina B 3:2(1:1)

Vřesinské béčko jelo k vedoucímu týmu vyhrát a dotáhnout se na dostřel vedení v tabulce.Do vedení však šli domácí v 11´po vydařené akci.Vřesina pak převzala otěže zápasu do svých nohou a domácí měli plno práce s odvracením našich útoků.Ve 23´poslal míč před branku Jirka Seget a Tomáš Lazarov vyrovnal na 1:1.Další velkou šanci měl Klein,který jel sám na brankáře,ale v koncovce trefil jen jeho nohu.Do vedení nás mohl poslat Josef Demko,ale zachraňoval v poslední chvíli obránce.Ve druhé půli se už děli věci První branku dali domácí v 58´z rohu ,když Tomáš Matula neudržel míč přímo z rohu 2:1. V 67´se míč dostal až k Patrikovi Janitovi a bylo to 2:2. Pak šel sám na brankáře Adam Kropka byl podražen zezadu,ale píšťalka zůstala němá. Další branku mohl dát Janita,ale byl v pokutovém území stažen za dres a opět se nepískalo.Domácí se již na naší polovinu nedostávali a vedení viselo ve vzduchu. Tlak Vřesiny byl výrazný.Nakonec však štěstí přálo domácím a v poslední minutě se dostal zásluhou terénu k míči útočník a trefil se do sítě 3:2. Škoda,neboť Vřesina svého rivala jasně přehrála,ale místo výhry 5:2 to bylo 2:3.

Sestava: Matula,Dočkálek,Kropka,Homola,Blažek,Seget,

Tichý,Lazový,Demko,Klein,Janita,Lazarov a Menšík.

Branky: 23´Tomáš Lazarov a 67´Patrik Janita