FC Vřesina:Petřvald na Moravě 1:1(0:0)

FC Vřesina měla za soupeře tým,který se netají s cílem postoupit zpět do 1.A.třídy.Podle toho vypadali i jeho posily v čele s Radkem Pilařem bývalým hráčem Jak Viktorie Plzeň tak i Viktorie Žižkov a dalších týmů hrající vyšší soutěže.Naše posila a jeho spoluhráč z Vítkovic Adam Hruzík zůstal po zranění jen na lavičce.Vřesina začala zápas aktivněji,ale soupeř nenechal ani metr zadarmo.Největší šanci první půle měl Aleš Hloušek,ale jeho hlavička z 8m skončila nad brankou.Poločas byl bez branek.Do druhé půle vstoupila lépe Vřesina Tonda Hruzík napřáhl ze šestnáctky a míč skončil v brance 46´1:0.Vřesina pozorně bránila,ale v 69´po závaru v našem pokutovém území Petřvald vyrovnal Martin Hýl 1:1.Vřesina se ještě pokoušela o vítěznou branku,ale skóre se již neměnilo.Byl to na první jarní kolo pěkný zápas z obou stran a skončil spravedlivou remízou.

Sestava: Köhler,P.Hruzík,Výšek,Livar,T.Hruzík(53´Vaněk),