FC Vřesina : Kobeřice 0:1(0:0)

Velmi dobré utkání odehráli muži s vedoucím týmem tabulky.Remíza by byla spravedlivá.Již ve 2 minutě mohla vést Vřesina,ale gól jsme z bezprostřední blízkosti nedali.Poločas tak byl bez branek.Ve druhé půli to dlouho vypadalo na bezbrankovou remízu.Jenže 12 minut před koncem se přes 4 naše hráče dostal do šestnáctky hráč Kobeřic a sám na Köhlera už nezaváhal 0:1.Vřesina se snažila vyrovnat a měla na to obrovskou šanci z penalty.Marek Majkut však svou ránu málo přizvedl a gólman ji vyrazil.Pak ještě 5 rohových kopů zápas zdramatizovalo.Köhler byl vyloučen a Matula odehrál snad 2 minty v šestnáctce hostí.Jeho dorážku gólman vytěsnil na tyčku.Zápas tak skončil 0:1,ale za předvedený výkon se naši hráči nemusí stydět.Diváci jim zatleskali i přes prohru.